SZKLARNIA, SADZONKI, SORTOWNIA- PRACA W HOLANDII

Dodane przez Patrycja (Firma), Poniedziałek, 22 Styczeń, 2018  08:44

Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 13570 poszukuje osób do pracy w Holandii.

Poszukujemy PRACOWNIKÓW PRODUKCJI

Wymagania:
- dyspozycyjność,
- elastyczność (podjęcie pracy na różnych stanowiskach i w różnym czasie),
- zaangażowanie,
- odpowiedzialność i sumienność,
- brak nałogów.

Oferujemy:
- atrakcyjne zarobki,
- legalne zatrudnienie o umowę o pracę na warunkach Holenderskich,
- zorganizowany przejazd z Polski do Holandii (płatny według cennika przewoźnika),
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy,
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- zakwaterowanie w mieszkaniach, domkach,
- opieka koordynatorów podczas pobytu,
- ubezpieczenie.

Zakres obowiązków:
- praca na produkcji,
- praca na szklarni.

Szczegółowe informacje odnośnie oferty na – www.klaverteam.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV (z opisem doświadczenia oraz wymaganymi uprawnieniami).

Klaver Sp. z o. o.
Ul. Gminna 131, Częstochowa
zapraszamy 9:00 – 16:00
+48 731901913
www.klaverteam.com

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 513

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Jarosław
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń