Dom w centrum Jarosławia

Dodane: Czwartek, 07 Maj, 2026  05:05
340 000 zł
4857 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Domy / Sprzedaż
  • Powierzchnia:70 m2
  • Liczba pokoi:2 pokoje
  • Rynek:Pierwotny
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Nieruchomość usytuowana jest w centrum miasta w cichej dzielnicy (ul.Sandomierska)Dom położony jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

Usytuowany jest na działce ogrodzonej o powierzchni 6 arów, budynek parterowy, o powierzchni użytkowej mieszkalnej 70 m plus strych i piwnica

Część mieszkalna jest wygodna i przestronna.Wejście prowadzi przez wiatrołap,co pozwala na wygodne przechowywanie odzieży i utrzymanie porządku.

W domu znajduje sie dwa pokoje,kuchnia ,łazienka,przedpokoje

Dom wyposażony jest w instalację wodociągową, kanalizacyjną, elektroenergetyczną, gazową oraz centralne ogrzewanie. Ogrzewanie zapewnia piec gazowy dwufunkcyjny.

Lokalizacja zapewnia również wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej.

Telefon: 533 - pokaż numer telefonu -
Lokalizacja: Jarosław
Kategoria: Nieruchomości » Domy » Sprzedaż
Cena: od 289000 zł do 391000 zł Powierzchnia : od 60 m2 do 81 m2

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Konto firmowe
Na Lento.pl od 14 lis 2019
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie