Praca na produkcji

Dodane: Piątek, 22 Maj, 2020  11:05
  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Manpower

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:
Pracownik produkcji

Naszym Kandydatom oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od zaraz
- Ciekawą pracę w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
- Możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej
- Szansę zdobycia cennego doświadczenia
- Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
- Benefity: Multisport, ubezpieczenie grupowe
- Paczki świąteczne

Jedyne czego wymagamy, to:
- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
- Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych bądź gotowość jej wyrobienia
- Dyspozycyjność, zaangażowanie, dokładność

Zadania wykonywane na stanowisku:
- Wykonywanie prostych prac fizycznych w różnych obszarach produkcji
- Pakowanie ciastek
- Paletyzacja produktów

Jesteś zainteresowany? APLIKUJ !

Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Jarosław
Manpower
Na Lento.pl od 15 paź 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń